top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

Arsistek Arıtma Sanayi A.Ş
Web sitemizin adresi: https://www.arbio.com.tr
 
Ne tür bilgiler topluyorsunuz?
Web sitemize girdiğiniz veya başka bir şekilde bize sağladığınız tüm bilgileri alır, toplar ve saklarız. Ek olarak, bilgisayarınızı İnternete bağlamak için kullanılan İnternet protokolü (IP) adresini de toplarız; giriş yapmak; e-posta adresi; şifre; bilgisayar ve bağlantı bilgileri ve satın alma geçmişi. Sayfa yanıt süreleri, belirli sayfalara yapılan ziyaretlerin uzunluğu, sayfa etkileşim bilgileri ve sayfadan uzaklaşmak için kullanılan yöntemler dahil olmak üzere oturum bilgilerini ölçmek ve toplamak için yazılım araçlarını kullanabiliriz. Ayrıca kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (isim, e-posta, şifre, iletişim dahil) topluyoruz; yorumlar, geri bildirimler, ürün incelemeleri, tavsiyeler ve kişisel profil.

Bilgileri nasıl topluyorsunuz?
Web sitemizde bir işlem gerçekleştirdiğinizde, işlemin bir parçası olarak adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bize verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz. Kişisel bilgileriniz sadece yukarıda belirtilen özel sebepler için kullanılacaktır.

Neden bu tür kişisel bilgileri topluyorsunuz?
 
Bu tür Kişisel Olmayan ve Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla topluyoruz:

  1. Hizmetleri sağlamak ve işletmek için;

  2. Kullanıcılarımıza sürekli müşteri yardımı ve teknik destek sağlamak için;

  3. Ziyaretçilerimiz ve Kullanıcılarımızla genel veya kişiselleştirilmiş hizmetle ilgili bildirimler ve tanıtım mesajları ile iletişim kurabilmek için;

  4. Bizim veya iş ortaklarımızın ilgili hizmetlerimizi sağlamak ve geliştirmek için kullanabileceği toplu istatistiksel veriler ve diğer toplu ve/veya kişisel Olmayan Çıkarımsal Bilgiler oluşturmak için; 

  5. Yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak.


Site ziyaretçilerinizin kişisel bilgilerini nasıl saklıyor, kullanıyor, paylaşıyor ve ifşa ediyorsunuz?

Şirketimiz Wix.com platformunda barındırılmaktadır. Wix.com bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi platformu sağlar. Verileriniz Wix.com'un veri depolaması, veritabanları ve genel Wix.com uygulamaları aracılığıyla saklanabilir. Verilerinizi bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli sunucularda saklarlar.  

 

Wix.com tarafından sunulan ve şirketimizin kullandığı tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak girişimi olan PCI Security Standards Council tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygundur. PCI-DSS gereklilikleri, kredi kartı bilgilerinin mağazamız ve hizmet sağlayıcıları tarafından güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamaya yardımcı olur.


Site ziyaretçilerinizle nasıl iletişim kuruyorsunuz?

Hesabınızla ilgili sizi bilgilendirmek, hesabınızla ilgili sorunları gidermek, bir anlaşmazlığı çözmek, ödenmesi gereken ücretleri veya paraları tahsil etmek, anketler veya soru formları aracılığıyla fikirlerinizi yoklamak, şirketimiz hakkında güncellemeler göndermek için veya başka bir şekilde gerekli olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz. Kullanıcı Sözleşmemizi, yürürlükteki ulusal yasaları ve sizinle aramızda olabilecek herhangi bir anlaşmayı uygulamak için sizinle iletişime geçmek. Bu amaçlar için sizinle e-posta, telefon, metin mesajları ve posta yoluyla iletişim kurabiliriz.
 
Site ziyaretçileriniz onaylarını nasıl geri alabilir?
Verilerinizi artık işlememizi istemiyorsanız, lütfen info@arsistek.com adresinden bizimle iletişime geçin veya şu adrese posta gönderin: İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1514 Cad. No: 22 Yenimahalle / Ankara / Türkiye.
 
Gizlilik politikası güncellemeleri
Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar web sitesinde yayınlandıkları andan itibaren geçerlilik kazanır. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve varsa hangi koşullar altında kullandığımızı ve/veya ifşa ettiğimizi bilmeniz için güncellendiğini burada size bildireceğiz. BT. 
 
Sorular ve iletişim bilgileriniz
Hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, bunları düzeltmek, değiştirmek veya silmek isterseniz, info@arsistek.com adresinden bizimle iletişime geçmeye veya İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1514 Cad. No: 22 Yenimahalle / Ankara / Türkiye adresine posta göndermeye davetlisiniz.

bottom of page